Reklama

Wiadomości

Czas biegnie! Zbliża się kolejna edycja Festiwalu Biegowego

2024-06-24 11:51

Fot.: Tomasz Szwajkowski, Dominika Rakszewska - Festiwal Biegowy)

Już za niecałe trzy miesiące całe rodziny biegaczy przyjadą do Piwnicznej-Zdrój. W tym roku Festiwal Biegowy potrwa od 6 do 8 września. To będzie kolejne wielkie święto! Miasteczko Biegowe ponownie zatętni życiem.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Na wydarzenie rejestrują się kolejni chętni. Zgłoszeń wciąż przybywa, obecnie jest już ponad 1,7 tysiąca. Wszyscy nie mogą doczekać się startu i intensywnie trenują!

Przypominamy, że tylko do 30 czerwca trwa II próg cenowy. Jeszcze tylko przez kilkanaście dni będziecie zatem mogli się zarejestrować taniej. Takiej okazji nie można przegapić. Potem opłaty będą już nieco wyższe.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Jak wyglądają ceny w przykładowych biegach:

• Iron Run - 260 zł (potem 280 zł)

• Bieg na 100 km - 250 zł (potem 280 zł)

• Górski Koral Maraton - 190 zł (potem 220 zł)

• Sądecka Dycha - 60 zł (potem 70 zł)

• Nocny Nordic Walking - 45 zł (potem 55 zł)

• Bieg na 1 km - 11 zł (potem 15 zł)

Do każdej kwoty należy oczywiście doliczyć, podobnie jak do tej pory, opłatę rejestracyjną - 10 zł. Nie ma zatem co zwlekać.

Tradycją stało się, że na zakończenie imprezy losowany jest szczęśliwiec, który wygrywa samochód ufundowany przez firmę Koral. Nie inaczej będzie również tym razem. Znowu ktoś wyjedzie z Piwnicznej nowiutkim pojazdem.

W ubiegłym roku kluczyki powędrowały do Anny Basiagi. - Nie wierzę, no po prostu nie wierzę – mówiła, kiedy usłyszała swoje nazwisko. Biegła na dystansie dziesięciu kilometrów.

Co zrobić, aby dać sobie szansę wygrania pojazdu? Wystarczy ukończyć jeden z tych dystansów:

• Iron Run

• Bieg 7 Dolin 100 km

• Bieg 7 Dolin 61 km

• Bieg 7 Dolin Górski Koral Maraton

• Bieg Górski 23 km

• Półmaraton

• Bieg Górski 11 km

• Mistrzostwa Doliny Popradu w Nordic Walking 11 km

• Sądecka Dycha po rekord

Z racji, że w tym roku Festiwal obchodzi piękny jubileusz 15-lecia, nie mogło zabraknąć niespodzianek. Jedną z nich jest wybór najlepszego biegacza i najlepszej biegaczki z tego okresu. Wiele osób zapisało się w historii. Teraz mają szansę na zdobycie tego prestiżowego tytułu.

Reklama

Każdy może dokonać zgłoszenia. Wystarczy wypełnić internetowy formularz, a w razie wątpliwości wysłać maila na adres t.kowalski@festiwalbiegow.pl. W przypadku, kiedy zgłaszacie się sami, do formularza koniecznie dołączcie również swoje biegowe zdjęcie, a w razie zgłaszania innej osoby - zdjęcie kandydatki lub kandydata. Na wszystko czekamy do 10 lipca 2024 roku.

Następnie wyłonieni zostaną finaliści. Wszystkie sylwetki będziemy cyklicznie prezentować. Potem odbędzie się głosowanie, w którym każdy będzie mógł uczestniczyć. To pasjonaci biegów zdecydują komu należy się ten prestiżowy tytuł! Regulamin znajdziecie TUTAJ.

Jeśli zatem Wasze nazwisko nie znajduje się jeszcze na liście startowej, koniecznie to zmieńcie. Wypełnijcie formularz TUTAJ i rozpocznijcie intensywne przygotowania. Wrzesień coraz bliżej!

Festiwal Biegowy oferuje następujące biegi: Bieg Lachów i Górali, Bieg w Krawacie, Bieg na Szpilkach, Mila, Bieg Nocny 7 km, Bieg 7 Dolin 100 km, Bieg 7 Dolin 61 km, Górski Koral Maraton, Bieg Dzieci, Sądecka Dycha, Nocny Nordic Walking, Nocny Bieg Rodzinny 4 km, Bieg Górski 23 km, Półmaraton, Bieg Górski 11 km, Mistrzostwa Doliny Popradu Nordic Walking 11 km, Bieg Dzieci do lat 8, Bieg na 1 km, Bieg Przebierańców.

Podziel się:

Oceń:

[ TEMATY ]

Wybrane dla Ciebie

Moc atrakcji na Festiwalu Biegowym. Wydarzenie zbliża się wielkimi krokami

2024-07-08 15:07

Dominika Rakszewska, Tomasz Szwajkowski, Zwiedzanie Przez Bieganie/ Festiwal Biegowy

Rośnie liczba zawodników zarejestrowanych na Festiwal Biegowy. Piętnasta edycja wydarzenia znów dostarczy pozytywnych emocji. Zabawa w Piwnicznej będzie fantastyczna, na Nakle znów całymi rodzinami spotkamy się w wielkim Miasteczku Biegowym, gdzie będzie się odbywał Festiwal Lachów i Górali oraz Festiwal Smaków. O atrakcje zadbają również liczni partnerzy Festiwalu. Nikogo nie może tu więc zabraknąć.

Więcej ...

Papież odwiedzi Luksemburg i Belgię. Program wizyty

2024-07-19 14:43

PAP/EPA/VATICAN MEDIA HANDOUT

Papież Franciszek złoży pod koniec września krótką wizytę w Luksemburgu, a następnie w Belgii, gdzie w Brukseli odprawi Mszę św. i odwiedzi katolicki uniwersytet w Lowanium, założony prawie 600 lat temu. W ogłoszonym w piątek przez Watykan programie papieskiej podróży nie przewidziano żadnej wizyty w europejskiej instytucji.

Więcej ...

Abp Jędraszewski: papież przyjął moją rezygnację i poprosił o pełnienie obowiązków do mianowania następcy

2024-07-20 16:46

Diecezja.pl

Abp Marek Jędraszewski, który złożył na ręce papieża Franciszka rezygnację z pełnionego urzędu metropolity krakowskiego w związku z osiągnięciem wieku emerytalnego, poinformował w liście do wiernych, że papież ją przyjął, prosząc jednocześnie, aby nadal sprawował tę funkcję do czasu mianowania następcy.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Świadectwo: Mama, tata i dziewięciu synów. Bo...

Wiara

Świadectwo: Mama, tata i dziewięciu synów. Bo...

Świadectwo Myrny Nazzour: olej wydzielał się z mojego...

Wiara

Świadectwo Myrny Nazzour: olej wydzielał się z mojego...

Jaka jest moja reakcja, kiedy doświadczam niepowodzeń i...

Wiara

Jaka jest moja reakcja, kiedy doświadczam niepowodzeń i...

Mikołów: Kilkudniowa dziewczynka w oknie życia

Kościół

Mikołów: Kilkudniowa dziewczynka w oknie życia

Mecz o 3. miejsce Euro 2024 się nie odbędzie. Dlaczego?

Sport

Mecz o 3. miejsce Euro 2024 się nie odbędzie. Dlaczego?

Jerozolima: sensacyjne odkrycie w Bazylice Grobu Pańskiego

Kościół

Jerozolima: sensacyjne odkrycie w Bazylice Grobu Pańskiego

Zmiany kapłanów 2024 r.

Kościół

Zmiany kapłanów 2024 r.

Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

Wiara

Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej

Matka Boża Szkaplerzna

Święta i uroczystości

Matka Boża Szkaplerzna