Reklama

Archiwum prof. M. Piotrowskiego

Oświadczenie prof. Mirosława Piotrowskiego

2014-08-22 13:53

Prof. Mirosław Piotrowski

OŚWIADCZENIE

W związku z ostatnimi publikacjami prasowymi, w których napisano, że opuściłem delegację PiS w Parlamencie Europejskim, informuję, że rozmowy na ten temat toczą się od czerwca bieżącego roku. Są konsekwencją złamania przez kierownictwo delegacji PiS w EKR uzgodnień przedwyborczych z centralnymi władzami Prawa i Sprawiedliwości, oraz podejmowania działań dezintegrujących moją pracę w Parlamencie Europejskim, utrudniających wykonywanie mandatu zgodnie z oczekiwaniami moich wyborców. W sprawie prób wypchnięcia mnie z delegacji oraz zmuszenia do zdeklarowania powrotu do formuły organizacyjnej pracy w PE z poprzedniej kadencji, mediację z kierownictwem władz PiS w Parlamencie Europejskim podjęły w lipcu tego roku władze frakcji EKR. Rozmowy prowadzono także na szczeblu krajowym. Formalna decyzja co do mojej dalszej obecności w delegacji PiS w EKR zostanie podjęta po wakacjach, tj. we wrześniu tego roku, dlatego dziwi aktywność anonimowych działaczy PiS, którzy przed podjęciem ostatecznej decyzji przekazują do mediów niepotwierdzone informacje.

Reklama

Mam nadzieję, że niebawem wypracowana zostanie wspólna płaszczyzna działań korzystna dla Polski i Regionu, który reprezentuję z woli wyborców.

Prof. Mirosław Piotrowski
Poseł do Parlamentu Europejskiego

Tagi:
polityka oświadczenie

Wybrane dla Ciebie

Reklama

Najpopularniejsze

Bitwa pod Małogoszczem

Bitwa pod Małogoszczem

„Maryjność w Kościele i mariologia w teologii”

„Maryjność w Kościele i mariologia w teologii”

37. Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy

37. Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy

Spotkanie z

Spotkanie z "Niedzielą"

Święty Krzyż

Święty Krzyż

Zawód z misją

Zawód z misją

Mokrsko świętuje

Mokrsko świętuje

Uroczyste przekazanie i poświęcenie dzwonu „Pamięć i Przestroga” w Wieluniu

Uroczyste przekazanie i poświęcenie dzwonu „Pamięć i Przestroga” w...

Misjonarz Afryki

Misjonarz Afryki

Najnowsze

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Rozumiem