Reklama

Archiwum organizatorów

Kraków: Szkolimy obrońców życia!

2016-01-12 14:32

W Polsce co roku zabija się legalnie prawie 2000 dzieci w wyniku aborcji. Większość z powodu podejrzenia u nich choroby lub upośledzenia. Ta sytuacja w cywilizowanym kraju jest skandalem, który wymaga aktywnego przeciwdziałania. W chwili obecnej zjawisko to nabiera znamion ludobójstwa.

Jak można walczyć z aborcją? Przede wszystkim trzeba uświadamiać ludzi, na czym polega jej zło. Pokazywać im prawdę. Tak właśnie działa Fundacja Pro-prawo do życia, która organizuje pikiety oraz wystawy „Wybierz Życie”. W czasie tych wydarzeń eksponowane są zdjęcia ofiar aborcji. Bardzo wiele osób jest poruszonych tym, co zobaczyli – mówią, że nie mieli pojęcia, jak wygląda aborcja, a teraz wiedzą, że trzeba ją powstrzymać. Mamy także świadectwa kobiet, które po zobaczeniu tych zdjęć nie pojechały na umówiony „zabieg” – dzięki czemu ich dzieci dzisiaj żyją.

W samym tylko 2015 roku Fundacja zorganizowała 451 pikiet i 68 wystaw, a pod obywatelskim projektem ustawy „Stop Aborcji” chroniącym życie każdego człowieka od poczęcia zebraliśmy ponad 400 000 podpisów

Reklama

Fundacja Pro-prawo do życia od kilku lat organizuje w całej Polsce kursy dla osób, które chcą skutecznie działać w obronie życia najmniejszych dzieci. W ubiegłym roku odbyło się 61 szkoleń, w których wzięło udział 591 osób. Mamy komórki lokalne w 44 miastach. Tworzymy armię obrońców życia, która zmienia Polskę. Naszym celem jest budzenie sumień poprzez pokazywanie prawdy, a także zmiana prawa na takie, które będzie chronić życie każdego nienarodzonego dziecka.

Zapraszamy Cię do włączenia się w te ważne działania! Do triumfu zła potrzeba tylko, aby dobrzy ludzie nic nie robili - możemy wygrać tę wojnę, ale potrzebujemy do tego Twojego zaangażowania!

Już 16 stycznia w Krakowie odbędzie się kolejny kurs dla obrońców życia (zapisy prowadzone są przez stronę:www.stopaborcji.pl/kursy , http://www.stopaborcji.pl/kursy. W najbliższych tygodniach planujemy także szkolenia w innych miastach, wszystkie informacje znajdują się na stronie www.stopaborcji.pl, http://www.stopaborcji.pl - serdecznie zapraszamy!

Tagi:
obrońcy życia

Wybrane dla Ciebie

Reklama

Najpopularniejsze

Misja specjalna Kościoła

Misja specjalna Kościoła

„Nadzieja. Zwycięstwo”

„Nadzieja. Zwycięstwo”

Bracia 24h

Bracia 24h

Wzajemne wsparcie

Wzajemne wsparcie

Noc czuwania

Noc czuwania

Komentarz dnia

Komentarz dnia

Rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem w Krośnie Odrzańskim.

Rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem w Krośnie Odrzańskim.

X Międzynarodowy Festiwal Chóralnej Pieśni Maryjnej

X Międzynarodowy Festiwal Chóralnej Pieśni Maryjnej

Generał Salezjanów w Łodzi

Generał Salezjanów w Łodzi

Najnowsze

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Rozumiem