Reklama

Katolicy szykują rewolucję w biznesie

2017-05-10 11:21

Fundacja Wiara w Biznesie we współpracy z Polską Akademią Biznesu organizuje w maju i w czerwcu cykl bezpłatnych konferencji zatytułowanych Katolicka Rewolucja w Biznesie. Wydarzenia te odbędą się w 13 miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Białej Podlaskiej czy w Krakowie.

Konferencje skierowane są do biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm – osób, które chcą w prowadzeniu swojego biznesu kierować się wyznawanymi przez siebie wartościami oraz zamierzają pokazać katolickie oblicze polskiego biznesu. Udział we wszystkich konferencjach jest bezpłatny.

Organizatorzy chcą zaktywizować katolickich przedsiębiorców, zmienić ich nastawienie oraz podejście do prowadzenia firm. Katolicka Rewolucja w Biznesie ma być wprowadzeniem zasad, które pozwolą działać w społeczności wierzących przedsiębiorców, uczciwie, zgodnie z prawem, dbając o najwyższą jakość, gdzie bezpieczeństwo będzie na wysokim poziomie. Uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się z Katolicką Nauką Społeczną (KNS) i dowiedzieć się jakie korzyści przynosi kierowanie się KNS-em w prowadzeniu własnej działalności. Przedsiębiorcy posłuchają również o zagrożeniach i problemach, które utrudniają działalność biznesową w Polsce oraz będą mieli możliwość spotkania osób, które mają podobne trudności w prowadzeniu firmy.

Kolejnym zagadnieniem poruszanym podczas konferencyjnych spotkań będzie prezentacja systemów zarządzania proponowanych w Biblii oraz omówienie praktycznych narzędzi pomocnych w prowadzeniu firmy zgodnie z katolickimi wartościami. Katolicka Rewolucja w Biznesie ma zintegrować polskich przedsiębiorców, którzy chcą by wyznawane przez nich wartości obecne były także w miejscu ich pracy. Cykl konferencji orgaznizowanych przez Fundację Wiara w Biznesie ma pokazać, że takie zmiany są możliwe.

Reklama

O wartościach w biznesie i wielu innych rewolucyjnych tematach opowiedzą przedsiębiorcy, dyrektorzy banków, prawnicy, przedstawiciele duchowieństwa oraz władz samorządowych i lokalnych.

Harmonogram spotkań:

Warszawa – Ołtarzew – 17 maja 2017 r.

Siedlce – 23 maja 2017 r.

Biała Podlaska – 24 maja 2017 r.

Białystok - 29 maja 2017 r.

Częstochowa - 30 maja 2017 r.

Kraków - 31 maja 2017 r.

Katowice – 1 czerwca 2017 r.

Gdynia – 6 czerwca 2017 r.

Toruń – 7 czerwca 2017 r.

Lublin - 13 czerwca 2017 r.

Rzeszów – 14 czerwca 2017 r.

Poznań – 20 czerwca 2017 r.

Wrocław – 21 czerwca 2017 r.

Zapisy poprzez stronę

Zobacz także: www.konferencje.wiarawbiznesie.pl

Tagi:
zaproszenia

Wybrane dla Ciebie

Reklama

Najpopularniejsze

Zofia Kossak na nowo – komiksowo

Zofia Kossak na nowo – komiksowo

Czytelnicy

Czytelnicy "Niedzieli" w Ołomuńcu

Dobro ocalone i zachowane

Dobro ocalone i zachowane

Uczyłam się miłości od Jana Pawła II

Uczyłam się miłości od Jana Pawła II

Kościół nie jest nasz

Kościół nie jest nasz

Przegląd nr 20/2019

Przegląd nr 20/2019

Przedstawienie

Przedstawienie "Polska pachnie bzami" w Ośnie Lubuskim

Konferencja

Konferencja "Jesteście moimi przyjaciółmi" w Głogowie

Spektakl Śpij Syneczku

Spektakl Śpij Syneczku

Najnowsze

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Rozumiem