Reklama

Chcą korespondować

Aby nawiązać kontakt z osobami ogłaszającymi się w tej rubryce, należy napisać do nich list, zaznaczyć numer ogłoszenia, a redakcja przekaże go wskazanej osobie.

5358. Marta z Łodzi

Mam 34 lata, pochodzę z katolickiej rodziny, co w moim środowisku jest nieco dziwacznie odbierane. Interesuję się literaturą i fotografią. Chętnie poznam osoby o podobnych zainteresowaniach z Łodzi i okolic, z którymi mogłabym korespondować.

5359. Waldek z Ukrainy

Mam 42 lata, wykształcenie wyższe; katolik, kulturalny, inteligentny, chciałbym korespondować z kolegami z Polski i zaprzyjaźnić się z nimi.

5360. Joanna z Małopolski

Mam wykształcenie wyższe, pracuję. Poznam osoby w wieku 28-37 lat, które podobnie jak ja cenią w życiu niezależność, pracowitość i optymizm.

5361. Czytelniczka z Warszawy

Reklama

Jestem 38-letnią samotną panną, poszukuję koleżanki, przyjaciółki, w podobnym wieku, też z Warszawy lub okolic, której także doskwiera samotność, byśmy mogły dzielić swoje smutki i radości dnia codziennego. Jestem praktykującą katoliczką, lubię naturę i spokój, zwiedzanie zabytków kultury i religii. Mogę korespondować przez Internet.

5362. Sławek z USA

Gdy miałem 5 lat i nic do powiedzenia, musiałem z rodzicami wyjechać do USA. Pomimo tak długiego pobytu w Ameryce, to Polska jest wciąż moją Ojczyzną. Mam 26 lat, mówię po Polsku, wykształcony jestem w USA. Gram na gitarze. Poznam kogoś, najchętniej z Kołobrzegu lub Krakowa.

5363. Krystyna z Podkarpacia

Lubię przyrodę, muzykę, mam 60 lat. Bardzo bym chciała, aby ktoś ze mną zamieszkał, może jakaś samotna dziewczyna (np. po Domu Dziecka).

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.
Aleksandra

2012-11-13 08:43

Wybrane dla Ciebie

Rycerze Kolumba przygotowują nowe wsparcie dla Ukrainy

2022-12-03 10:40

Family News Service

Rycerze Kolumba uruchamiają kolejną inicjatywę pomocy dla Ukrainy. Przed Świętami Bożego Narodzenia dotrą tam specjalne paczki pomocy przygotowane przez największą bratnią organizację katolicką na świecie. - Do tej pory udało się przekazać już 100 tysięcy paczek dla rodzin w Ukrainie. To dla nas istotny kamień milowy w tym, co możemy zrobić, by złagodzić ból mieszkańców Ukrainy – mówi Family News Service Patrick E. Kelly, Najwyższy Rycerz Rycerzy Kolumba.

Więcej ...

Wielki misjonarz

Wikipedia

Był współzałożycielem Towarzystwa Jezusowego (Zakonu Ojców Jezuitów) wraz ze św. Piotrem Faberem i św. Ignacym Loyolą. Nazywany jest niezłomnym misjonarzem i apostołem Dalekiego Wschodu.

Więcej ...

Watykan: Na placu Świętego Piotra zapalono światła na choince i odsłonięto szopkę

2022-12-03 18:15

PAP/EPA/MASSIMO PERCOSSI

Na placu Świętego Piotra zapalono w sobotę światła na świątecznej choince z włoskiego regionu Abruzja i odsłonięto szopkę wyrzeźbioną w drewnie przez artystów z Friuli-Wenecji Julijskiej. Plany uroczystej inauguracji na placu pokrzyżowała niepogoda. Uroczystość z udziałem przedstawicieli Watykanu i włoskich władz lokalnych odbyła się w Auli Pawła VI.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

Modlitwa

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia...

Wiara

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia...

Wielki misjonarz

Święci i błogosławieni

Wielki misjonarz

Wiara na medal

Wiara

Wiara na medal

Zmarł ks. Marcin Modrzejewski, miał 33 lata

Niedziela Lubelska

Zmarł ks. Marcin Modrzejewski, miał 33 lata

Dwa paradoksy Adwentu

Rok liturgiczny

Dwa paradoksy Adwentu

MŚ 2022 - skandynawskie media: szalony Szczęsny i łzy...

Sport

MŚ 2022 - skandynawskie media: szalony Szczęsny i łzy...

Abp Pawłowski nuncjuszem w Grecji

Kościół

Abp Pawłowski nuncjuszem w Grecji

Symbole i zwyczaje Adwentu

Wiara

Symbole i zwyczaje Adwentu