Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

5942. Mieczysław z okolic Częstochowy

Mam 60 lat, dokucza mi samotność. Pragnę poznać kogoś, by stworzyć życzliwą przyjaźń, a nawet wymarzone szczęście w dalszym życiu.

5943. Piotr z okolic Krakowa

Mam 34 lata, jestem trochę nieśmiałym kawalerem, katolikiem. Ukończyłem studia wyższe techniczne, ale moje zainteresowania to także ciekawa książka, film, muzyka, podróże. Pracuję zawodowo. Pragnę poznać kogoś na dobre i na złe, bratnią duszę, z którą chciałbym przejść przez życie z Bożym błogosławieństwem. Proszę o podanie numeru telefonu, co przyspieszy kontakt.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

5944. Bolesław z Filadelfii, USA

Ojciec 38-letniego syna, który nieźle radzi sobie ze wszystkim, co go otacza i co spotyka na swojej ścieżce życia, chciałby nawiązać kontakt z matkami lub ojcami córek (mogą być ciocie, przyjaciółki), które mają dobry charakter, ale są samotne. Czas mój jako rodzica i dziadka ucieka szybko, a chciałbym cieszyć się większym gronem wnucząt. Ponieważ nasze dzieci nie umieją się wzajemnie odnaleźć w tym tak małym, a jednocześnie tak bardzo dużym świecie, pomóżmy im! Zapraszam też do pisania odważne panny, a ja podam Wasze dane do mojego syna, który z pewnością zainteresuje się propozycją z rodzinnego kraju. Koresponduję elektronicznie. Ewentualnie proszę o telefon.

5945. Poszukująca z Łodzi

Mam 48 lat i od 17 lat jestem wdową. Dzieci usamodzielnione. Czuję się samotna. Staram się aktywnie uczestniczyć w życiu Kościoła, chodzę na spotkania Odnowy w Duchu Świętym, jednak na co dzień brak mi drugiego człowieka. Proszę o kontakt osoby, które podobnie jak ja borykają się z samotnością. Pozostaję w wierze i nadziei.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

Podziel się:

Oceń:

2016-04-20 08:33

Wybrane dla Ciebie

Abp Galbas zaprasza młodych do udziału w synodzie Archidiecezji Warszawskiej

2026-01-11 16:59

archwwa.pl

- Chciałbym was zaprosić do porozmawiania o tym, co w Kościele jest z waszej perspektywy dobre i warte zachowania, a co być może wymaga zmiany - mówił metropolita warszawski

Więcej ...

Kamil Stoch oddał ostatni skok i zakończy karierę sportową

2026-01-11 18:38

PAP/Grzegorz Momot

Sportowo weekend był do niczego, emocjonalnie zostanie ze mną do końca życia - powiedział tuż po ostatnim skoku w Pucharze Świata w Zakopanem Kamil Stoch. Kończący karierę sportową po tym sezonie zawodnik z Zębu zajął na Wielkiej Krokwi 42 miejsce.

Więcej ...

Abp Gänswein prosi o wstawiennictwo Benedykta XVI

2026-01-12 12:41

Grzegorz Gałązka

Arcybiskup Georg Gänswein, nuncjusz apostolski w krajach bałtyckich i wieloletni osobisty sekretarz papieża Benedykta XVI, wyznał, że obecnie modli się nie za zmarłego papieża, lecz do niego, prosząc o jego wstawiennictwo, i wyraził nadzieję, że wkrótce rozpocznie się proces beatyfikacyjny. Podczas wydarzenia zorganizowanego przez katolicki magazyn „Kelionė” w Litewskiej Bibliotece Narodowej 7 stycznia abp Gänswein podzielił się osobistymi refleksjami na temat swojej nowej misji dyplomatycznej, obchodów Bożego Narodzenia na Litwie oraz wieloletniej współpracy z Josephem Ratzingerem.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Ksiądz z Polski autorem aplikacji do nauki języków...

W wolnej chwili

Ksiądz z Polski autorem aplikacji do nauki języków...

Odpust zupełny w Roku Świętego Franciszka

Kościół

Odpust zupełny w Roku Świętego Franciszka

Świadectwo: Cud w Kanadzie

Wiara

Świadectwo: Cud w Kanadzie

Archidiecezja gnieźnieńska: zmiany personalne 2026

Kościół

Archidiecezja gnieźnieńska: zmiany personalne 2026

Skandal w szkole w Kielnie – ciąg dalszy. Krzyż...

Wiadomości

Skandal w szkole w Kielnie – ciąg dalszy. Krzyż...

Ksiądz Olszewski dziękuje za modlitwę. Pisze także o...

Kościół

Ksiądz Olszewski dziękuje za modlitwę. Pisze także o...

Dlaczego piszemy C+M+B na drzwiach i okadzamy domy?

Kościół

Dlaczego piszemy C+M+B na drzwiach i okadzamy domy?

Nauczycielka, która miała wyrzucić krzyż do kosza...

Wiadomości

Nauczycielka, która miała wyrzucić krzyż do kosza...

Kto rezygnuje z chrztu, podobny jest do człowieka, który...

Wiara

Kto rezygnuje z chrztu, podobny jest do człowieka, który...