Reklama

Nie przegap

Daj sobie szansę

2019-08-06 09:21


Niedziela Ogólnopolska 32/2019, str. 21

Czy idziesz właściwą drogą? Na którym miejscu w twoim życiu jest Bóg? Czy warto modlić się bez patrzenia na zegarek? Jak kochać naprawdę? Podpowiedzi – na corocznych spotkaniach młodych. Proponujemy kilka wybranych. Może któreś z nich to zaproszenie właśnie dla ciebie? Może któreś z nich zmieni twoje życie, twój sposób myślenia i działania, sprawi, że zaczniesz ŻYĆ?

Kasperiańskie Dni Młodych
czyli miłość + muzyka + marzenia + modlitwa
Spotkanie dla młodych od 15 do 33 lat, którzy chcą dobrze i aktywnie wykorzystać kilka dni wakacji, nawiązać nowe relacje przyjaźni, spotkać żywego i kochającego Boga, aby odnaleźć lub umocnić swoją wiarę.
temat: „Kochaj i rób, co chcesz”.
termin: 15-18 sierpnia
miejsce: Częstochowa
więcej na: www.kaspersi.odkupieni.pl

Reklama

Golgota Młodych
czyli wyjątkowe spotkanie z braćmi kapucynami
Tu przeżyjesz prawdziwe rekolekcje, podczas których spojrzysz na swoje życie z innej perspektywy. Konferencje, świadectwa, liturgia, modlitwa, adoracja, nabożeństwa wieczorne, które stają się misterium spotkania z żywym Bogiem, pomogą ci odnaleźć cel i sens życia. Tu także zbudujesz przyjaźń i doświadczysz trwania we wspólnocie.
temat: „Rozłam”
termin: 22-26 sierpnia
miejsce: Serpelice nad Bugiem
więcej na: www.golgotamlodych.pl

Max Festiwal
czyli rekolekcyjne spotkanie młodych
Spotkanie w duchu franciszkańskim i duchu św. Maksymiliana. Czyli dużo prostej i głębokiej radości, doświadczenie pokoju, który głosił św. Franciszek, wiele okazji do czynienia dobra, duże wymagania stawiane uczestnikom oraz prawdziwe cuda, których gwarancją jest Maryja Niepokalana, główna organizatorka Max Festiwalu.
temat: „Kierunek niebo. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”
termin: 22-26 sierpnia
miejsce: Niepokalanów
więcej na: www.maxfestiwal.pl

Wybrane dla Ciebie

Reklama

Najpopularniejsze

Adwent 2019 – Módlmy się

Adwent 2019 – Módlmy się

Słudzy Słowa

Słudzy Słowa

Adwent 2019 – Chwała na wysokości Bogu

Adwent 2019 – Chwała na wysokości Bogu

Okazja do przemiany

Okazja do przemiany

Przegląd prasy

Przegląd prasy

Prezentacja nr 49/2019

Prezentacja nr 49/2019

Jubileuszowa gala konkursu Złote Pióro

Jubileuszowa gala konkursu Złote Pióro

Odpust św. Mikołaja w Pęgowie

Odpust św. Mikołaja w Pęgowie

Bełchatowscy górnicy uczcili Świętą Barbarę

Bełchatowscy górnicy uczcili Świętą Barbarę

Najnowsze

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Rozumiem