Młodzi ludzie, nazywani „żywym pomnikiem” św. Jana Pawła II, zgromadzili się w gmachu Wyższego Seminarium Duchownego. Podczas wydarzenia nad uczestnikami czuwali: s. Tomira Brzezińska oraz ks. Paweł Walkiewicz. Czas rekolekcji opierał się na dwóch wymiarach: duchowym oraz integracyjnym.
Pomóż w rozwoju naszego portalu





