Złoty jubileusz kapłaństwa ks. prał. Józefa Dziducha, emerytowanego proboszcza parafii Matki Bożej Różańcowej w Lublinie, zgromadził biskupów, kapłanów, osoby życia konsekrowanego, a nade wszystko rzeszę świeckich, którym oddany Bogu i ludziom duszpasterz służy całe życie. Dziękczynnej Mszy św. przewodniczył abp Stanisław Budzik. – Święty Jan Paweł II powiedział, że człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, ale przez to, kim jest; nie przez to, co ma, ale przez to, czym dzieli się z innymi. To dobra charakterystyka jubilata, skromnego kapłana, wiernego Bogu przyjaciela ludzi – podkreślił obecny proboszcz ks. Marek Warchoł.
Pomóż w rozwoju naszego portalu





