Trzynastu jubilatów dziękowało Bogu z abp. Wiesławem Śmiglem za sakrament kapłaństwa i posługę duszpasterską.
„1 czerwca br. rozpoczęło się w naszym życiu coś pięknego i wielkiego. Patrzymy wstecz na minione lata, widzimy ludzi i zdarzenia, przez które Bóg prowadził nas do tego dnia. Stajemy na progu posługi kapłańskiej z bogactwem tego wszystkiego, co Bóg zdziałał w naszym życiu.
Pomóż w rozwoju naszego portalu





