Reklama

Beata Pieczykura/Niedziela

Pocztówka z parafii pw. Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie

Droga do szczęścia

2019-05-12 20:03

Beata Pieczykura

Dwa dary Dobrego Pasterza – życie wieczne i Jego obecność w Kościele. Tajemnica świętości realizowana w życiu konkretnych ludzi. Droga do wiecznego szczęścia wiodąca przez słuchanie Bożego głosu i odpowiedz człowieka: „tak, Panie, jestem i idę za Tobą”.

Wobec tej prawdy stanęli wierni parafii pw. Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie. Tam w niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynającą Tydzień Modlitw o Powołania 12 kwietnia na zaproszenie proboszcza ks. Szymona Gołuchowskiego w ramach Niedzieli z „Niedzielą” gościli redaktorzy Tygodnika Katolickiego „Niedziela” z ks. kan. Mariuszem Frukaczem, który wygłosił homilię.

Zobacz zdjęcia: Pocztówka z parafii pw. Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie

Ks. Mariusz przekazał zebranym w świątyni pozdrowienia od ks. Jarosława Grabowskiego, redaktora naczelnego, oraz zapewnił o duchowej jedności. Ksiądz Proboszcz prosił o Boże błogosławieństwo dla ks. Jarosława Grabowskiego, wszystkich kapłanów i pracowników pracujących w redakcji oraz dla umarłych życie wieczne.

Tagi:
parafia Pajęczno

Wybrane dla Ciebie

Reklama

Najpopularniejsze

Jestem w dobrym miejscu

Jestem w dobrym miejscu

Sztandar dla strażaków z Będzina

Sztandar dla strażaków z Będzina

Wstańcie, chodźmy

Wstańcie, chodźmy

"Wstańcie, chodźmy..."

Potrzebujemy siebie nawzajem

Potrzebujemy siebie nawzajem

Młodzi kochający Teatr

Młodzi kochający Teatr

Proboszcz Roku Dolnego Śląska

Proboszcz Roku Dolnego Śląska

Bp Ignacy Dec uhonorowany  tytułem doktora honoris causa Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu

Bp Ignacy Dec uhonorowany tytułem doktora honoris causa Papieskiego Wydziału...

Klaretyńskie Dni Młodych 2019

Klaretyńskie Dni Młodych 2019

Najnowsze

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Rozumiem