Reklama

caritaszg.pl

Diecezja zielonogórsko-gorzowska: Konkurs na świąteczną kartkę

2019-10-09 08:38

Katarzyna Krawcewicz

Caritas naszej diecezji zaprasza dzieci do udziału w konkursie na projekt kartki świątecznej o tematyce bożonarodzeniowej.

Tradycyjnie zwycięski projekt zostanie umieszczony na kartkach z życzeniami świątecznymi, które Caritas wysyła do darczyńców, podopiecznych, urzędów, instytucji, firm oraz przyjaciół. Do udziału w konkursie zaproszone są wszystkie dzieci z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, a szczególnie podopieczni świetlic, Programu Skrzydła czy w inny sposób związane z dziełami Caritas (np. poprzez Parafialne Zespoły Caritas czy Szkolne Koła Caritas).

Zasady uczestnictwa: prace należy wykonać na kartce formatu A4 techniką umożliwiającą zeskanowanie. Najwyżej oceniane będą projekty o głębokim charakterze i tematyce chrześcijańskiej. Podpisane na odwrocie prace (imię i nazwisko oraz data urodzenia autora, a także organ zgłaszający pracę oraz dane kontaktowe) można przekazywać do 31 października na adres: Caritas Diecezji Zielonogórsko–Gorzowskiej, ul. Bema 32-34, 65-170 Zielona Góra.

Reklama

Bliższych informacji udziela Dominika Łapucha, e-mail: wolontariat.zg@caritas.pl, tel. 600 986 494.

Wybrane dla Ciebie

Reklama

Najpopularniejsze

„Nadzieja. Zwycięstwo”

„Nadzieja. Zwycięstwo”

Bracia 24h

Bracia 24h

Nauka jest dla ciebie!

Nauka jest dla ciebie!

Noc czuwania

Noc czuwania

Komentarz dnia

Komentarz dnia

Przegląd prasy

Przegląd prasy

X Międzynarodowy Festiwal Chóralnej Pieśni Maryjnej

X Międzynarodowy Festiwal Chóralnej Pieśni Maryjnej

Generał Salezjanów w Łodzi

Generał Salezjanów w Łodzi

Pielgrzymka parafialnych zespołów Caritas do Trzebnicy

Pielgrzymka parafialnych zespołów Caritas do Trzebnicy

Najnowsze

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Redaktor Naczelna Tygodnika Katolickiego „Niedziela” wyznaczyła w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Rozumiem