Polak strzelił gola głową... z połowy boiska.

Stefan Galiński

youtube Basford United FC

Byli już tacy piłkarze, który strzelali gole z połowy boiska. Ale nigdy się nie zdarzyło, by głową. Kto tego dokonał? Oczywiście Polak!

Polski obrońca angielskiego Basford United FC, Stefan Galiński stał się gwiazdą internetu. W spotkaniu przeciwko FC United of Manchester (3:1) strzelił głową gola z połowy boiska.

Obejrzyj film: Gol Roku

Stef, jak nazywają go na Wyspach Brytyjskich, zdobył bramkę w 62. minucie meczu Northern Premier League Premier Division (ósmy poziom). Defensor mocno uderzył piłkę głową, która przelobowała niepewnie interweniującego bramkarza drużyny przeciwnej i wpadła do bramki. Kandydat do gola roku!

25-latek od wielu lat występuje na angielskich boiskach. Grał między innymi w juniorskich ekipach Derby County czy Stoke City.

0 0
2019-10-17 18:41

Piąty finał „Bosko Cup”

Drużyny rywalizowały o puchar „Bosko Cup”

Bosko Cup

V Finały Turnieju Piłki Nożnej Ministrantów „Bosko Cup” rozegrano 2-3 lutego w Bielsku-Białej na hali przy hotelu „Widok”. Zwyciężyła drużyna z Rychwałdu.