Reklama

Przyjmę pracę

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Magister teologii - katecheta, lat 31, dyspozycyjny, posiadający doświadczenie w wielu dziedzinach (obsługa komputera, prawo jazdy kat. "A", "B", kurs języka angielskiego, umiejętność gry na instrumentach muzycznych, wychowawca kolonijny) - podejmie pracę w szkole, wydawnictwie katolickim lub inną, najchętniej w Krakowie lub Nowym Sączu. Tel. (0-18) 441-96-19, 0-506-02-68-49.

Katechetka z wieloletnim doświadczeniem, bez zobowiązań, wnuczka oficera Armii Krajowej, podejmie pracę (także jako pomoc domowa) w kraju lub za granicą. Tel. 0-600-09-46-15.

Kawaler (ukończone 50 lat) bez nałogów podejmie każdą pracę fizyczną. Posiada wykształcenie rolnicze i wieloletnie doświadczenie w pracy na roli. Może pomóc w prowadzeniu gospodarstwa rolnego, ogrodniczego. Posiada prawo jazdy kat. "B" i ciągnikowe. Tel. (0-43) 841-41-17.

Magister filologii polskiej, absolwentka Podyplomowych Studiów Nauk o Rodzinie, pracownik socjalny, doświadczenie w pracy z dziećmi specjalnej troski, praktyki w szkole podstawowej i liceum. Ukończone kursy: komputerowy, sekretarsko-asystencki, udzielania pomocy osobom, które doświadczyły przemocy i mają różne problemy psychiczne. Posiada uprawnienia pedagogiczne. Podejmie pracę w szkole, wydawnictwie o tematyce publicystyczno-kulturalnej i rodzinnej, w bibliotece, księgarni, poradni rodzinnej lub ośrodkach zajmujących się pracą z dziećmi i rodziną, a także inną. E-mail: katarzyna_p@box43.pl

Od redakcji: W związku z trudną sytuacją na rynku pracy Redakcja Niedzieli otworzyła swoje łamy na bezpłatne ogłoszenia o pracy: od bezrobotnych poszukujących pracy oraz od pracodawców oferujących pracę. Ogłoszenia prosimy kierować pod adresem Redakcji centralnej w Częstochowie: Tygodnik Katolicki "Niedziela", ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa. Ogłoszenia będą zamieszczane we wszystkich edycjach diecezjalnych Niedzieli. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Podziel się:

Oceń:

2003-12-31 00:00

Wybrane dla Ciebie

Najgłupsze pokolenie? Europa wychowuje ludzi bez korzeni

2026-03-20 23:09
Andrzej Sosnowski

Red.

Andrzej Sosnowski

Czy rzeczywiście dorasta „najgłupsze pokolenie” w historii? Amerykański badacz Mark Bauerlein stawia tę tezę z odwagą, która dla wielu jest niewygodna. Jego diagnoza – choć sformułowana za oceanem – niepokojąco trafnie opisuje także rzeczywistość Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Edukacyjnego. W świecie, w którym edukację oddano w ręce technologii i liberalnych ideologii, młody człowiek coraz częściej zostaje sam: bez kultury, bez autorytetów, bez prawdy.

Więcej ...

Bp Kiciński:„Christus Dilexit nos” drogą pasterskiej posługi abp. Józefa Kupnego w trudnych czasach

2026-03-21 11:44
abp Józef Kupny

ks. Łukasz Romańczuk

abp Józef Kupny

Wierni Archidiecezji Wrocławskiej zgromadzili się w katedrze wrocławskiej, aby dziękować za ważne jubileusze abp. Józefa Kupnego – 20. rocznicę sakry biskupiej, 70. urodziny oraz imieniny. Była to okazja do wyrażenia wdzięczności za codzienną posługę metropolity wrocławskiego.

Więcej ...

List KEP z okazji 40. rocznicy wizyty Jana Pawła II w rzymskiej Synagodze Większej

2026-03-21 18:26
Wizyta Jana Pawła II w rzymskiej Synagodze Większej 13 kwietnia 1986 r.

Vatican Media

Wizyta Jana Pawła II w rzymskiej Synagodze Większej 13 kwietnia 1986 r.

13 kwietnia br. minie czterdzieści lat od dnia, gdy biskup Rzymu, następca św. Piotra, po raz pierwszy od czasów apostolskich przekroczył próg żydowskiego domu modlitwy – przypominają biskupi w Liście Konferencji Episkopatu Polski z okazji 40. rocznicy wizyty Jana Pawła II w rzymskiej Synagodze Większej.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

40 pytań Jezusa: „Czy synowie wesela mogą pościć?”

Wiara

40 pytań Jezusa: „Czy synowie wesela mogą pościć?”

Chuck Norris mówił przed laty:

Wiara

Chuck Norris mówił przed laty: "ludzie bardziej...

Nowenna przed Uroczystością Zwiastowania Pańskiego

Wiara

Nowenna przed Uroczystością Zwiastowania Pańskiego

106-letnia zakonnica nadal pełni posługę w klasztorze i...

Wiara

106-letnia zakonnica nadal pełni posługę w klasztorze i...

Nowenna do św. Józefa

Wiara

Nowenna do św. Józefa

Bardo: gdy po koncercie przychodzi rachunek

Niedziela Świdnicka

Bardo: gdy po koncercie przychodzi rachunek

Ponowny pożar dachu kościoła w Lublinie

Kościół

Ponowny pożar dachu kościoła w Lublinie

Święty Józef – najlepszy orędownik w każdej sprawie

Kościół

Święty Józef – najlepszy orędownik w każdej sprawie

Ekwador: dwóch księży zginęło, by ocalić ministrantów

Kościół

Ekwador: dwóch księży zginęło, by ocalić ministrantów