Reklama

Niedziela Małopolska

Dębica

Boska gala

plakat organizatorów

    Weź udział w konferencji Prawdziwie Boska i zacznij prowadzić Boskie życie i Boski biznes!

    Kolejna Gala Boskiego Biznesu organizowana przez Fundację Boskie Skrzydła, odbędzie się 25 sierpnia br. Towarzyszyć jej będzie konferencja „Prawdziwie Boska” pt. „Ludzie wokół Ciebie to skarb do odkrycia – co o nich wiesz, a co powinnaś jeszcze wiedzieć? Odkrywamy tajemnice networkingu.”

    Tegoroczna Gala Boskiego Biznesu oraz Konferencja “Prawdziwie Boska” są okazją do świętowania pięciolecia projektu Boski Biznes. To także zwieńczenie 6 miesięcy pracy przedsiębiorczych chrześcijanek w Klubie Boskich Liderek. Celem gali jest zebranie środków na działania statutowe Fundacji Boskie Skrzydła. Tym razem wspieramy również Dom Dziecka na Filipinach, prowadzony przez Sekretariat Misji Zagranicznych Księży Sercanów, w którym mieszkają dziewczynki zranione przemocą seksualną.

Boski Biznes czyli... biznes po Bożemu

    „Boski Biznes” to spotkania o charakterze networkingowym dla przedsiębiorczych chrześcijanek. Ideą „Boskiego Biznesu” jest wspieranie kobiet zarówno w biznesie, jak i w życiu prywatnym. To miejsce, w którym wartości chrześcijańskie stoją na pierwszym miejscu. Na spotkania uczęszczają zarówno bizneswoman, jak i kobiety, które poszukują inspiracji do swojej drogi biznesowej. Poza szkoleniem biznesowym, każda z uczestniczek ma możliwość autoprezentacji oraz przedstawienia swojego świadectwa wiary. „Boski Biznes” gromadzi coraz to szerszą społeczność. Spotkania motywacyjne odbywają się regularnie online oraz w największych miastach w Polsce (m. in. Warszawa, Katowice, Kraków, Rzeszów, Lublin). W ciągu pięciu lat działalności organizacji, społeczność „Boskiego Biznesu” zyskała ponad 6 tys. osób (FB).

Fundacja Boskie Skrzydła

    Istniejąca od 2019 r. Fundacja Boskie Skrzydła ma na celu wspieranie i „dodawanie skrzydeł” osobom, które tracą siłę na swojej drodze życia zarówno osobistego jak i zawodowego. Powstała z myślą o wsparciu (głównie) kobiet, ale także mężczyzn i młodzieży.

Reklama

    W Fundacji wierzymy, że każda kobieta może być szczęśliwa i jest wystarczająco silna, aby zrealizować swoje powołanie. Szczęśliwa i silna kobieta to szczęśliwa i silna rodzina, to szczęśliwe społeczeństwo.

    Wspieramy kobiety, by nie ustawały, ale nadal trwały na drodze do doskonałości - do świętości. Zadaniem Fundacji jest pozyskiwanie środków na wsparcie mentalne i materialne, tym którzy zatrzymali się na swojej życiowej drodze. Fundacja wspiera w rozwoju osoby z wartościami chrześcijańskimi: szkoleniami, warsztatami, spotkaniami mastermind-owymi, czy indywidualnymi sesjami coachingowymi.

    Gala jest inicjatywą Małgorzaty Dąbrowskiej, która stworzyła i prowadzi Boski Biznes, a także coraz prężniej działającą Fundację Boskie Skrzydła. Podczas gali zostaną wręczone statuetki Prawdziwie Boska tym uczestniczkom, które szczególnie systematycznie pracowały nad rozwojem swojego biznesu. Wydarzenie ma również na celu wspieranie, promowanie i integrowanie środowiska chrześcijańskich liderek i liderów - przedsiębiorców, menedżerów i pracodawców.

    Małgorzata Dąbrowska (Business Financial and Life Coach, Mentor, Trener mentalny, Trener Biznesu, Doradca, Inwestor), przedsiębiorca z trzydziestoletnim doświadczeniem. Prowadzi kilka niezależnych przedsiębiorstw: AC Kroton, Boski Biznes, Pod Skrzydłami Anioła oraz Fundację Boskie Skrzydła. Z zamiłowania: wspiera, szczególnie kobiety, w odważnym stawianiu sobie celów, sięganiu po swoje szczęście, nawiązywaniu nowych kontaktów przyjacielskich i biznesowych. Inspiruje, zaraża wiarą i pozytywną energią. Poza “Boskim Biznesem”, prowadzi również warsztaty i rekolekcje we współpracy z Duszpasterstwem Talent, z którym jest związana od ponad 15 lat. Prywatnie - żona i matka 4 dzieci.

Reklama

    Program gali:

18:00 - Msza św. w kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy;

19:00 - Powitalna lampka szampana, filiżanka kawy i deser - rozmowy w kuluarach;

19:15 - Przywitanie i przedstawienie idei i społeczności Boski Biznes - Małgorzata

Dąbrowska;

19:30 - Rozdanie statuetek ,,Prawdziwie Boska” dla boskich liderek;

20:00 - Uroczysta kolacja i mini koncert: Milena Dąbrowska i dębickie tancerki

20:45 - Występ gościa specjalnego - Klaudia Tołłoczko

21:15 - Panel z nagrodzonymi liderkami;

21:45 - Konferencja - Ludzie wokół Ciebie to skarb do odkrycia – co o nich wiesz,

a co powinnaś jeszcze wiedzieć? Odkrywamy tajemnice networkingu.

22:15 - Szybki networking;

22:45 - Losowanie nagród od fundatorów dla uczestników gali;

23:00 - Zakończenie konferencji;

Gala wraz z konferencją odbędą się zarówno stacjonarnie (Hotel Dworek Dębicki, ul. Kościuszki 36, 39-200 Dębica), jak i online. Szczegóły znajdują się na stronie: https://lp.malgorzatadabrowska.pl/gala-boskibiznes/#bilety.

Kontakt z organizatorami:

Małgorzata Dąbrowska 602 768 606

Klaudia Kolak 505 657 846

2022-08-19 17:14

Wybrane dla Ciebie

Kard. Dziwisz: troska o dobro narodu musi iść w parze z troską o zbawienie każdej duszy

2022-09-29 20:57

Karol Porwich/Niedziela

Kto uznaje prymat Boga w swoim sercu i życiu, ten przestrzega Jego przykazań: nie szerzy przemocy, zgorszenia i rozpusty, nie poniża człowieka w jego godności dziecka Bożego, nie rozbija małżeństw i nie niszczy rodzin, nie sprzyja zabijaniu dzieci i starców – mówił kard. Stanisław Dziwisz na Skałce w Krakowie. Krakowski metropolita senior przewodniczył w klasztorze paulinów Mszy św. odpustowej, wieńczącej obchody 550-lecia ich nieprzerwanej obecności w miejscu męczeństwa św. Stanisława.

Więcej ...

Bahrajn: papież odprawi Mszę św. na stadionie narodowym

2022-09-29 16:43

PAP/MAURIZIO BRAMBATTI

Podczas zapowiedzianej wczoraj wizyty apostolskiej w Bahrajnie papież Franciszek odprawi Mszę św. dla tamtejszych katolików. Liturgię zaplanowano na 5 listopada o godzinie 8.00 rano czasu miejscowego. Odbędzie się ona na stadionie narodowym w stołecznej Manamie.

Więcej ...

Trzecia rocznica śmierci Kornela Morawieckiego

2022-09-30 11:02

Autorstwa Komitet Wyborczy Kornela Morawieckiego, CC BY-SA 3.0, commons.wikimedia.org

Trzy lata temu, 30 września 2019 r., zmarł Kornel Morawiecki, działacz opozycji antykomunistycznej, legendarny lider „Solidarności Walczącej”, kandydat na prezydenta w 2010 r., marszałek senior Sejmu VIII kadencji, ojciec obecnego premiera; odznaczony Orderem Orła Białego.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Komunikat w sprawie Wyższego Seminarium Duchownego w...

Kościół

Komunikat w sprawie Wyższego Seminarium Duchownego w...

Biskup Piotrowski zapowiedział diakonat stały w swojej...

Kościół

Biskup Piotrowski zapowiedział diakonat stały w swojej...

Warszawa: ostatnie pożegnanie Franciszka Pieczki

Wiadomości

Warszawa: ostatnie pożegnanie Franciszka Pieczki

„Nie mieszajcie mnie do tego uzdrowienia! To nie ja, to...

Wiara

„Nie mieszajcie mnie do tego uzdrowienia! To nie ja, to...

Bóg jest miłosierny i przebacza. Co zatem oznacza kara...

Wiara

Bóg jest miłosierny i przebacza. Co zatem oznacza kara...

Spacer po genealogii. Rodzina Ojca Pio

Święci i błogosławieni

Spacer po genealogii. Rodzina Ojca Pio

Wszędzie działa Bóg, tylko trzeba umieć Go zauważyć....

Wiara

Wszędzie działa Bóg, tylko trzeba umieć Go zauważyć....

Benedykt XVI o belgijskiej mistyczce Julii Verhaeghe

Benedykt XVI o belgijskiej mistyczce Julii Verhaeghe

Czy religia jest do zbawienia koniecznie potrzebna?

Wiara

Czy religia jest do zbawienia koniecznie potrzebna?