Reklama

Monitoring medialny

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

MACIEJ IŁOWIECKI, były prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, nie zgadza się z obecną polityką Rady Etyki Mediów wobec dziennikarzy, która „usprawiedliwia wszelkie ich zachowania”. O tym, że odchodzi z Rady, napisała „Rzeczpospolita”. W oświadczeniu, wymieniając powody swojego odejścia, Maciej Iłowiecki podał m.in., że nie może i nie chce „tolerować chamstwa w żadnej postaci - co czyni Rada wobec niejakiego Nergala - Adama Darskiego”.

„BOSKA” - spektakl Teatru Telewizji wyemitowany 24 października 2011 r. na żywo, po ponad 50 latach przerwy, okazał się wielkim wydarzeniem medialnym. Przedstawienie Teatru Telewizji z Krystyną Jandą w roli głównej, reżyserowane przez Andrzeja Domalika, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem widzów TVP1 i internautów.

„WIKTORY” zostały wręczone po raz 26. Uroczysta gala odbyła się 24 października br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Podczas uroczystości rozdano dziesięć statuetek dla największych osobowości telewizyjnych, wśród których znaleźli się m. in.: Andrzej Fidyk, Małgorzata Braunek oraz Czesław Lang.

PIOTR LEGUTKO nie będzie już redaktorem naczelnym „Dziennika Polskiego” - podał portal Press.pl. Obowiązki szefa gazety pełni Maciej Kwaśniewski.

(mł)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Podziel się:

Oceń:

2011-12-31 00:00

Wybrane dla Ciebie

NASZA INFORMACJA: Leon XIV został zaproszony na Jasną Górę! Abp Wacław Depo u Ojca Świętego

2025-09-27 12:00

Vatican Media

Abp Wacław Depo został przyjęty przez papieża Leona XIV na audiencji w sobotę 27 września 2025.

Więcej ...

Tragedia w USA. Nie żyją polscy żołnierze

2025-09-20 06:36

Adobe Stock

Dowództwo Generalne poinformowało w piątek, że podczas nocnego szkolenia spadochronowego w Stanach Zjednoczonych doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginęło dwóch polskich żołnierzy Wojsk Specjalnych. Przyczyny zdarzenia są przedmiotem postępowania specjalnej komisji - podano.

Więcej ...

MŚ siatkarzy – Polacy z brązowym medalem!

2025-09-28 10:41

PAP

Polscy siatkarze pokonali Czechów 3:1 (25:18, 23:25, 25:22, 25:21) w meczu o brązowy medal mistrzostw świata na Filipinach. Biało-czerwoni po raz pierwszy w historii stanęli na najniższym stopniu podium tych rozgrywek.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

NASZA INFORMACJA: Leon XIV został zaproszony na Jasną...

Kościół

NASZA INFORMACJA: Leon XIV został zaproszony na Jasną...

Nowenna do św. Michała Archanioła

Wiara

Nowenna do św. Michała Archanioła

Nowenna do św. Franciszka z Asyżu

Wiara

Nowenna do św. Franciszka z Asyżu

Watykan: włoski kapłan drugim sekretarzem osobistym Leona...

Kościół

Watykan: włoski kapłan drugim sekretarzem osobistym Leona...

Ksiądz zmarł na zawał serca podczas Mszy św.

Kościół

Ksiądz zmarł na zawał serca podczas Mszy św.

Modlitwa św. Jana Pawła II o pokój

Wiara

Modlitwa św. Jana Pawła II o pokój

Ksiądz, powstaniec, patriota. Powieszony przez Niemców na...

Kościół

Ksiądz, powstaniec, patriota. Powieszony przez Niemców na...

Bóg pomnaża dobro tych, którzy je czynią już teraz

Wiara

Bóg pomnaża dobro tych, którzy je czynią już teraz

Nowenna do św. Ojca Pio

Wiara

Nowenna do św. Ojca Pio