Reklama

Ogólnopolska Pielgrzymka Rowerowa

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Katolicki Klub Sportowy ALPIN im. Jana Pawła II w Rzeszowie zaprasza po raz kolejny na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Czeka nas ok. 600 km na rowerze, a na trasie przed nami do pokonania m.in. Pieniny i Tatry, pojedziemy również uroczym Szlakiem Orlich Gniazd. Odwiedzimy liczne sanktuaria maryjne oraz miejsca związane z życiem i kultem świętych, wśród nich m.in.: Tuchów, Krzeptówki w Zakopanem, Kalwarię Zebrzydowską oraz Wadowice. Będą także inne liczne atrakcje turystyczne: okolice Krościenka nad Dunajcem, Zakopanego, Jabłonki, leżącej nieopodal granicy ze Słowacją, oraz Babiej Góry wraz z Przełęczą Krowiarki, na którą będziemy się wspinać w czwartym dniu pielgrzymki. Swoje zmagania uwieńczymy wjazdem do Częstochowy 5 lipca 2012 r. (czwartek) oraz uroczystą Mszą św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej o godz. 16.45.
Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do naszej strony internetowej: www.klubalpin.pl lub do konsultacji telefonicznej z naszym dyrektorem sportowym Edwardem Rasałą (tel. 600-371-883). Do zobaczenia na pielgrzymim szlaku!

Organizatorzy

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Podziel się:

Oceń:

2012-12-31 00:00

Wybrane dla Ciebie

Słowo metropolity gdańskiego nt. korzystania z posługi duszpasterzy Kościoła Polskokatolickiego

2026-07-22 19:01

Archidiecezja Gdańska

Więcej ...

Niemcy/Szef MSW: atak w Berlinie był islamistycznym zamachem

2026-07-26 19:48

PAP/EPA

Wszystko wskazuje na to, że atak w berlińskim Tiergarten był islamistycznym zamachem terrorystycznym – powiedział w niedzielę minister spraw wewnętrznych Niemiec Alexander Dobrindt. Jak dodał, sprawca na miejscu zbrodni prawdopodobnie atakował ludzi także maczetą.

Więcej ...

Bp Lechowicz: Oby policjanci nie musieli wybierać między prawem stanowionym a Bożym

2026-07-26 12:15

Ordynariat Polowy/facebook.com

- Obecność podczas tej Eucharystii tak licznej reprezentacji funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Policji skłania nas do modlitwy, by prawo stanowione przez polskie władze nigdy nie musiało stawiać policjantek i policjantów przed wyborem po stronie jednego lub drugiego prawa - mówił bp Wiesław Lechowicz, delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Policji, podczas Mszy św. sprawowanej w intencji funkcjonariuszy i pracowników Policji z okazji święta tej formacji. Eucharystia odprawiona została w bazylice Świętego Krzyża w Warszawie.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Nowenna do św. Marty o pomoc w sprawach trudnych

Wiara

Nowenna do św. Marty o pomoc w sprawach trudnych

Nowenna do św. Szarbela

Wiara

Nowenna do św. Szarbela

Nowenna do św. Jana Marii Vianney’a

Wiara

Nowenna do św. Jana Marii Vianney’a

Rozważanie na niedzielę: Bóg nie marnuje straty

Wiara

Rozważanie na niedzielę: Bóg nie marnuje straty

Oświadczenie Ruchu Wojowników Maryi

Kościół

Oświadczenie Ruchu Wojowników Maryi

Słowo metropolity gdańskiego nt. korzystania z posługi...

Kościół

Słowo metropolity gdańskiego nt. korzystania z posługi...

Częstochowa: występ satanistycznej grupy odwołany po...

Wiadomości

Częstochowa: występ satanistycznej grupy odwołany po...

Zmiany kapłanów 2026 r.

Kościół

Zmiany kapłanów 2026 r.

Uroczystości pogrzebowe śp. Kazimierza Wolskiego –...

Kościół

Uroczystości pogrzebowe śp. Kazimierza Wolskiego –...