Reklama

Skontaktuj się z animatorem diecezjalnym w swoim terenie!

Agata Papierz –
archidiecezja białostocka
apapierz@caritas.org.pl

Sławomir Piotrowski – 
diecezja bydgoska
spiotrowski@caritas.org.pl

Reklama

Joanna Ziaja – 
archidiecezja częstochowska
jziaja@caritas.org.pl

Ania Suchy – 
archidiecezja katowicka
asuchy@caritas.org.pl

Kamila Piotrowicz – 
diecezja kielecka
kpiotrowicz@caritas.org.pl

Reklama

Malwina Giełdon – 
diecezja koszalińsko-kołobrzeska
mgieldon@caritas.org.pl

Andrzej Grupa –
archidiecezja poznańska
agrupa@caritas.org.pl

Aneta Wac – 
archidiecezja przemyska
awac@caritas.org.pl

Agata Chmura – 
diecezja rzeszowska
achmura@caritas.org.pl

Marta Kozak – diecezja sosnowiecka mkozak@caritas.org.pl

Krystyna Kucewicz – 
archidiecezja warmińska
kkucewicz@caritas.org.pl

Anna Kobylińska – 
diecezja zielonogórsko-gorzowska
akobylinska@caritas.org.pl

Szczegóły na www.laudatosi.caritas.pl/kontakt 

Wybrane dla Ciebie

Reklama w Tygodniku Katolickim „NIEDZIELA”

Karol Porwich/Niedziela

Więcej ...

PRENUMERATA TYGODNIKA KATOLICKIEGO „NIEDZIELA”

Więcej ...

Papież zachęca do modlitwy o jedność chrześcijan

2021-01-17 16:45

Catholic News Service/facebook.com

Papież Franciszek zachęcił do włączenia się w modlitwę o jedność chrześcijan. Po modlitwie „Anioł Pański”, transmitowanej z biblioteki Pałacu Apostolskiego w Watykanie, Ojciec Święty zapowiedział, że na zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan 25 stycznia odprawi nieszpory w rzymskiej bazylice św. Pawła za Murami.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

(Nie)baw się i (nie)śpij!

(Nie)baw się i (nie)śpij!

Przychodzę, Boże, pełnić Twoją wolę

Przychodzę, Boże, pełnić Twoją wolę

Papież na „Anioł Pański”: spotkanie z Jezusem...

Franciszek

Papież na „Anioł Pański”: spotkanie z Jezusem...

Dziesięciu biskupów zmarło na COVID-19 w ciągu tygodnia

Kościół

Dziesięciu biskupów zmarło na COVID-19 w ciągu tygodnia

Czym jest akolitat?

Kościół nad Odrą i Bałtykiem

Czym jest akolitat?

Watykan zmienia obrzęd posypania głów popiołem

Watykan zmienia obrzęd posypania głów popiołem

Kaja Godek wygrała w sądzie z aktywistami LGBT

Wiadomości

Kaja Godek wygrała w sądzie z aktywistami LGBT

Ksiądz też człowiek - o pasjach i codzienności kapłana

Kościół

Ksiądz też człowiek - o pasjach i codzienności kapłana

Episkopat zajmie się sprawą dopuszczenia kobiet do...

Kościół

Episkopat zajmie się sprawą dopuszczenia kobiet do...