Reklama

Cieszymy się życiem

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Bernadeta i Krzysztof z Cieszyna piszą:
Poznaliśmy się i zaprzyjaźniliśmy w Cieszynie przed dwoma laty, 8 sierpnia. Wspólnie cieszyliśmy się przyrodą, wyprawami na Drogę Różańcową i do pustelni Franciszkanów w Jaworzynce. Mimo naszego wieku zdecydowaliśmy się wspólnie z Bogiem, Maryją i Aniołami przemierzać świat. Powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK na resztę naszych lat 26 sierpnia 2020 r. w sanktuarium Matki Bożej Cieszyńskiej.
Mieszkamy w Cieszynie. Cieszymy się życiem, jak umiemy, odwiedzamy mamę seniorkę, rodzinę i parafię na Sieciówce.
Z Bożą pomocą planujemy opisać leśną Drogę Różańcową w stronę Baraniej Góry.
Serdecznie życzymy Bożych Świąt i Błogosławionego Roku.

List ten dotarł do mnie przed świętami Bożego Narodzenia, ale dopiero teraz mam okazję o nim wspomnieć. Dołączone są do niego fotografie młodej pary oraz gości.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Pan Krzysztof to nasz stały korespondent, i to od wielu lat! Jego piękne, uduchowione listy zawsze zawierały mądre myśli, wskazówki i obserwacje życiowe. Nigdy nie zapominał o życzeniach świątecznych i noworocznych, dzielił się doświadczeniem apostołowania na ulicach miast i miasteczek, nawet w Czechach. No i „dopadła” go miłość! Może jako nagroda, albo – jako kolejne doświadczenie apostolskie. To się okaże...

Jak to najczęściej bywa, państwo młodzi to sąsiedzi... Rozglądajmy się więc dokoła, bo może akurat obok nas jakieś samotne serce czeka na kogoś, kto je obdarzy miłością. A młodej parze życzymy po prostu: Szczęść Boże!

Podziel się:

Oceń:

2021-01-20 10:46

Wybrane dla Ciebie

Kard. Dziwisz: Kościół nadal zachowuje wzruszającą pamięć o pasterzu "z dalekiego kraju"

2025-04-02 15:53

Włodzimierz Rędzioch

„Kościół nadal zachowuje wzruszającą pamięć o pasterzu, który przybył do Rzymu "z dalekiego kraju", ale po długim pontyfikacie, na przełomie drugiego i trzeciego tysiąclecia chrześcijaństwa, stał się bliski milionom serc wiernych na całym świecie” - powiedział kard. Stanisław Dziwisz na początku Mszy św. w Bazylice św. Piotra w 20. rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Metropolita krakowski senior i osobisty sekretarz Papieża Polaka do 2 kwietnia 2005 r. podziękował wszystkim zgromadzonym za obecność na Eucharystii.

Więcej ...

Czy papież rzeczywiście jest nieomylny?

2025-04-01 20:55

pixabay.com

Wielki Post to czas modlitwy, postu i jałmużny. To wiemy, prawda? Jednak te 40 dni to również czas duchowej przemiany, pogłębienia swojej wiary, a może nawet… powrotu do jej podstaw? W kolejnym dniu naszego katechizmu odpowiedź na pytanie - czy papież rzeczywiście jest nieomylny?

Więcej ...

W wieku 47 lat zmarł nagle ksiądz z archidiecezji częstochowskiej

2025-04-02 13:01

Karol Porwich/Niedziela

Kuria Metropolitalna w Częstochowie informuje, że 1 kwietnia 2025 r., w wieku 47 lat, w 22. roku kapłaństwa, odszedł nagle do Pana śp. ks. Jacek Drozdek.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

W wieku 47 lat zmarł nagle ksiądz z archidiecezji...

Kościół

W wieku 47 lat zmarł nagle ksiądz z archidiecezji...

Czy papież rzeczywiście jest nieomylny?

Wiara

Czy papież rzeczywiście jest nieomylny?

Czy ufam Bożemu miłosierdziu?

Wiara

Czy ufam Bożemu miłosierdziu?

Ks. prof. Styczeń mówi o ostatnich chwilach życia...

Kościół

Ks. prof. Styczeń mówi o ostatnich chwilach życia...

Przeżył 95 dni na morzu, dziś mówi:

Wiara

Przeżył 95 dni na morzu, dziś mówi: "Niech wszyscy...

Bp Ważny: Powszechne katechezy w parafiach ruszą od...

Kościół

Bp Ważny: Powszechne katechezy w parafiach ruszą od...

Panie! Ucz mnie wychodzić naprzeciw potrzebom bliźnich!

Wiara

Panie! Ucz mnie wychodzić naprzeciw potrzebom bliźnich!

Papież powołał kontrowersyjną profesor teologii z...

Franciszek

Papież powołał kontrowersyjną profesor teologii z...

O. Marcin Ciechanowski: Depresja. Czy potrzebujesz pomocy?

Wiara

O. Marcin Ciechanowski: Depresja. Czy potrzebujesz pomocy?