Mszy św. jubileuszowej w Kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa w Domu Księży Emerytów im. Jana Pawła II w Częstochowie przewodniczył abp Wacław Depo, metropolita częstochowski. Mszę św. koncelebrowali brat jubilata – ks. prof. Marian Szymonik, księża – uczniowie i wychowankowie jubilata, a także ks. Tadeusz Zawierucha, dyrektor Domu Księży Emerytów. W uroczystościach wzięły udział m.in. siostry ze Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego de Saxia pracujące w Domu Księży Emerytów oraz rodzina ks. prof. Kazimierza Szymonika.
Pomóż w rozwoju naszego portalu





