Reklama

Lublin: Koncert charytatywny"Dajmy dzieciom uśmiech"

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi w Lublinie i Dom Kultury LSM zapraszają na Koncert Charytatywny "Dajmy Dzieciom Uśmiech" który odbędzie się w sobotę 1 grudnia 2012 r. o godzinie 12.00 w sali widowiskowej DK LSM, Wallenroda 4a.

W PROGRAMIE:

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

- aukcja prac plastycznych wykonanych w pracowniach MDK „Pod Akacją” oraz przekazanych na ten cel przez znanych artystów plastyków
- loteria fantowa przygotowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci z Chorobami Krwi w Lublinie
- kiermasz z niespodzianką przygotowany przez pracownie sztuki kulinarnej, mody młodzieżowej oraz pracownie plastyczne MDK „Pod Akacją” w Lublinie
- koncert zespołów tanecznych „Arabeska”, „Gaduły”, „Idea”, chóru dziecięcego „Skowronki” oraz wokalistek i gitarzystów MDK „Pod Akacją” w Lublinie.

Całkowity dochód z Koncertu przekazany zostanie na zakup pompy wolumetrycznej dla Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Lublinie. Każdego roku zdobyte środki służą małym pacjentom tego szpitala; w ubiegłym roku, dzięki ofiarności ludzi dobrego serca udało nam się zebrać kwotę 5720 zł! Zakupiono za nią specjalistyczne stoliki przyłóżkowe niezbędne w salach przeszczepów Kliniki. Prace na tegoroczną aukcję przekazali m.in. tacy artyści jak p. Stanisław Mrówczyński, p. Iwonna Jedlińska, p. Dariusz Piekut, p. Leszek Niewiadomski.

Informacje na naszej stronie:

PATRONAT MEDIALNY: • RADIO LUBLIN • Tygodnik Katolicki "NIEDZIELA"

Podziel się:

Oceń:

2012-11-29 09:58

[ TEMATY ]

Wybrane dla Ciebie

Z Latyczowa do Lublina

Cudowny obraz Matki Bożej Latyczowskiej – decyzją metropolity lubelskiego abp. Stanisława Budzika, podjętą w porozumieniu z Prymasem Polski oraz Prezydium Konferencji Episkopatu Polski i po uzgodnieniu z Przełożoną Generalną Sióstr Służek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej – znajdzie się w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie, gdzie od 4 października będzie stale odbierał cześć.

Więcej ...

Stan ks. Michała Olszewskiego uległ pogorszeniu

2025-12-08 07:22
Ks. Michał Olszewski. Zdjęcie archiwalne

Księża Sercanie

Ks. Michał Olszewski. Zdjęcie archiwalne

Adwokat doktor Krzysztof Wąsowski, pełnomocnik księdza Michała Olszewskiego informuje w serwisie X o aktualnym stanie zdrowia kapłana i prosi o modlitwę.

Więcej ...

„Okno pokoju i przebaczenia polsko-niemieckiego” dla Papieża

2025-12-10 19:35

Vatican Media

Ambasadorowie Polski i Niemiec przy Stolicy Apostolskiej – Adam Kwiatkowski i Bruno Kahl – wręczyli w środę Leonowi XIV fragment witraża – „polsko-niemieckiego okna pokoju i przebaczenia”. To dzieło niemieckiego artysty Yvelle’a Gabriela zostało wcześniej zaprezentowane podczas konferencji zorganizowanej na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie z okazji 60. rocznicy listu biskupów polskich do niemieckich.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Kalendarz Adwentowy: Odpoczynek dla zmęczonych serc

Wiara

Kalendarz Adwentowy: Odpoczynek dla zmęczonych serc

Wspomnienie Matki Bożej Loretańskiej

Święci i błogosławieni

Wspomnienie Matki Bożej Loretańskiej

Podlaskie: Śledztwo ws. śmierci 10-latki, która w szkole...

Wiadomości

Podlaskie: Śledztwo ws. śmierci 10-latki, która w szkole...

Gizela Jagielska zwolniona ze szpitala w Oleśnicy

Wiadomości

Gizela Jagielska zwolniona ze szpitala w Oleśnicy

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia...

Wiara

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia...

Presja ma sens. Prokuratura zmienia termin przesłuchania...

Wiadomości

Presja ma sens. Prokuratura zmienia termin przesłuchania...

Kalendarz Adwentowy: Wiara, która otwiera oczy

Wiara

Kalendarz Adwentowy: Wiara, która otwiera oczy

Kalendarz Adwentowy: Nowy początek!

Wiara

Kalendarz Adwentowy: Nowy początek!

Kalendarz Adwentowy: Miasto na wiecznej Skale

Wiara

Kalendarz Adwentowy: Miasto na wiecznej Skale