Pomóż w rozwoju naszego portalu
Reklama
Niedziela Ogólnopolska 20/2010, str. 24-25
6 maja w Częstochowie zakończyła się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Sakralnej „Gaude Mater”. To jedno z największych wydarzeń muzycznych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Była to edycja ze wszech miar wyjątkowa - 20., więc jubileuszowa, a jednocześnie przez pamięć o katastrofie lotniczej w Smoleńsku - pełna symbolicznych wydarzeń.
Bądź na bieżąco!
Pomóż w rozwoju naszego portalu

Bożena Sztajner/Niedziela
Kaliski wizerunek św. Józefa
Wielkimi krokami zbliża się uroczystość św. Józefa, przypadająca na 19 marca. Z tej okazji warto pomyśleć o dołączeniu się do modlitwy nowenną do wyżej wspomnianego świętego, która rozpoczyna się w sobotę 10 marca.

Karol Porwich/Niedziela

Urząd Miasta i Gminy Bardo
Koncert zespołu Trebunie Tutki w 2022 roku
Publiczne wydarzenia kulturalne cieszą mieszkańców i integrują wspólnotę, ale niosą ze sobą także konkretne obowiązki prawne i finansowe. O tym, jak poważne mogą być konsekwencje niedopilnowanych formalności, przekonują się dziś władze w Bardzie.
Reklama
Wiadomości
Wiadomości
Wiara
Wiara
Wiadomości
Kościół
Kościół
Wiara
Wiara