W ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Słowo i Muzyka u Jezuitów im. prof. Teresy Żylis-Gara odbył się koncert, w którym wystąpili uczniowie szkół muzycznych II stopnia z regionu łódzkiego.
Reklama
W ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Słowo i Muzyka u Jezuitów im. prof. Teresy Żylis-Gara odbył się koncert, w którym wystąpili uczniowie szkół muzycznych II stopnia z regionu łódzkiego.
Reklama
Kościół
Kościół
Wiadomości
Wiara
Kościół
Kościół
Kościół
W diecezjach
Niedziela Małopolska