parafia Matki Bożej Różańcowej w Długoszynie
Tomasz Drozd
parafia Ducha Świętego w Słubicach
Krzysztof Magdulski
parafia Ducha Świętego w Słubicach
Krzysztof Magdulski
parafia Ducha Świętego w Słubicach
Krzysztof Magdulski
parafia Ducha Świętego w Słubicach
Krzysztof Magdulski
parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulechowie
Leszek Knopp
parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulechowie
Leszek Knopp
kościół pw. Trójcy Świętej we Wschowie (parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika)
Krystyna Pruchniewska
parafia św. Jadwigi we Wschowie
Krystyna Pruchniewska
parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
Krystyna Pruchniewska
parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
Krystyna Pruchniewska
kościół pw. Krzyża Świętego w Żarach (parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa)
Joanna Ruchniewicz-Wywigacz
parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach
Joanna Ruchniewicz-Wywigacz
parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Żarach
Joanna Ruchniewicz-Wywigacz
parafia św. Antoniego z Padwy w Bobrówku
Jakub Jankowiak
parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Gorzowie Wlkp.
Agnieszka Gronowska
parafia św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Kosieczynie
ks. Andrzej Drutel
parafia św. Apostołów Piotra i Pawła w Lemierzycach
Anna Wawrzyniak
kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Podlegórzu (parafia Chrystusa Króla w Smolnie Wielkim)
Mirek Skubiszyński
kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Podlegórzu (parafia Chrystusa Króla w Smolnie Wielkim)
Mirek Skubiszyński
parafia św. Wojciecha w Trzcielu
ks. Artur Kidoń CM
parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Witnicy
Robert Burzyński
parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Witnicy
Robert Burzyński
parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Witnicy
Robert Burzyński
parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Witnicy
Robert Burzyński
parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika we Wschowie
Krystyna Pruchniewska
parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej Górze
Katarzyna Krawcewicz
parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Bobrowicach
Mateusz Leśko
parafia Przemienienia Pańskiego w Drezdenku
ks. Paweł Greń CRL
kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Trzebowie (parafia MB Różańcowej w Długoszynie)
Elżbieta Kula
kaplica pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Bobrownikach (parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Otyniu)
ks. Paweł Mydłowski
kościół pw. św. Antoniego w Brzeźnie (parafia Matki Bożej Różańcowej w Długoszynie)
Mateusz Wasik
parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Drezdenku
ks. Tomasz Tyszkiewicz CRL
parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Drezdenku
ks. Tomasz Tyszkiewicz CRL
kościół pw. św. Wojciecha w Drogominie (parafia Matki Bożej Różańcowej w Długoszynie)
Katarzyna Worotnicka
parafia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w Kostrzynie nad Odrą
Agnieszka Maciejewska
kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Lubomyślu (parafia św. Jana Chrzciciela w Złotniku)
ks. Piotr Napieralski
kościół pw. św. Wojciecha w Niedoradzu (parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Otyniu)
ks. Paweł Mydłowski
parafia św. Józefa Rzemieślnika w Nowej Soli
Krystyna Drutel
parafia św. Jakuba Apostoła w Ośnie Lubuskim
Artur Błoński
parafia św. Jakuba Apostoła w Ośnie Lubuskim
Artur Błoński
sanktuarium Matki Bożej Klenickiej - parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Otyniu
ks. Paweł Mydłowski
parafia św. Franciszka z Asyżu w Strzelcach Krajeńskich
ks. Maciej Drozd
parafia św. Franciszka z Asyżu w Strzelcach Krajeńskich
ks. Maciej Drozd
kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zakęciu (parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Otyniu)
ks. Paweł Mydłowski
parafia św. Jana Chrzciciela w Złotniku
ks. Piotr Napieralski
parafia Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie Wlkp.
Katarzyna Krawcewicz
parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rzepinie
ks. Bartłomiej Rybacki
parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rzepinie
ks. Bartłomiej Rybacki
kościół pw. św. Huberta w Starościnie (parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rzepinie)
ks. Bartłomiej Rybacki