Reklama

Polska

Zaproszenie: Talent do bycia Bożym przedsiębiorcą

BRFH

Życie z Bogiem to przywilej i trwały, nie do przecenienia zysk – potwierdzają przedsiębiorcy, którzy spotykają się na konferencji „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”. Duszpasterstwo Pracodawców i Przedsiębiorców „Talent” w Archidiecezji Poznańskiej, jako jej główny organizator, już po raz czwarty, daje możliwość, do dołączenia do grona ludzi biznesu, którzy nie chcą tylko zarabiać, ale pomnażać ponadczasowe wartości w swoich rodzinach i firmach. Chcesz być bogatszy o tę praktykę i wiedzę jak to zrobić? Weź udział w czwartej edycji Konferencji BRFH, która odbędzie się już 29 i 30 marca br. w Tarnowie Podgórnym blisko Poznania.

Cieszymy się, że się znów spotkamy. Nie ma chyba drugiej takiej konferencji w Polsce, która w tak przystępny sposób dawałaby wiedzę na temat bycia chrześcijańskim przedsiębiorcą. Nie ma na niej pouczania i patrzenia na kogoś z góry. Spotykamy się jako równorzędni liderzy swoich branż. Słuchamy wykładów, zadajemy pytania, dyskutujemy. Budujemy środowisko – te powtarzające się wypowiedzi uczestników Konferencji „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”, budują jej wiarygodność w różnych środowiskach – podkreśla ks. Rafał Ostrowski. Usłyszymy m.in.: o tym na żywo w jego wystąpieniu ogłaszającym system tożsamości przedsiębiorców katolickich.

Każdy uczestnik wydarzenia jest tutaj „uczestnikiem”, a nie tylko obserwatorem, bo w istocie – ta konferencja to jest wydarzenie. W jednym miejscu i czasie czołowi polscy biznesmeni. Rozmowy o kapitale ludzkim i materialnym, o pomnażaniu Bożego Królestwa na Ziemi. To nie wielkie słowa, ale fakty. Spotkasz tutaj szwajcarskiego gwardzistę, Andreasa Widmera – twórcę książki "Strażnik Świętego Papieża: Świadectwo o Janie Pawle II", zawierającej lekcje przywództwa oraz prof. Luisa Huete, mówcę na konferencjach oraz spotkaniach branżowych, prowadzącego konsultacje dla ponad 700 przedsiębiorstw w 70 krajach. Przez dwa dni, odkrywać w sobie talent do bycia Bożym przedsiębiorcą pomogą nam takie tematy jak: kierownictwo duchowe przedsiębiorcy (ks. Rafał Dudała), geniusz kobiety (Magdalena Zamoyska), przedsiębiorca w rodzinie (Krystyna Józefowicz), współpraca między przedsiębiorcami w ramach Polskiej Izby Biznesu (Tomasz Desko), od firmy świeckiej do firmy Bożej (Jolanta Wasilewska), Arcybractwo Miłosierdzia - Dlaczego? Jak? Co? (Henryk Sala), w co inwestować, by odnieść sukces - klucz do Pełni Obfitości (Magdalena Stachowska). Tematy prelekcji zostały wybrane na podstawie doświadczeń z wcześniejszych lat i cyklicznych spotkań z przedsiębiorcami w ramach Duszpasterstwa „Talent”, które odbywają się w całej Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy opowiadać o tym wszystkim dzięki życzliwości partnerów indywidualnych i instytucjonalnych. Chcemy zaproponować możliwości rozwoju firmy i rodziny... Pokazać pewne postawy społeczne, które są świadectwem istnienia trwałych wartości – mówi Dominik Górny, rzecznik medialny konferencji.

Reklama

Uczestnicy konferencji wysłuchają koncertu ewangelizacyjnego zespołu Poldka Twardowskiego, recitalu zespołu muzycznego Anno Domini podczas bankietu w Galerii Obrazów. Pełnię przeżyć pojedna uroczysta Eucharystia.

Każdy może wziąć udział w IV edycji Konferencji „Bóg, Rodzina, firma, Hojność”. Każdy przecież ma talent do bycia Bożym Przedsiębiorcą. Aby to odkryć i rozwijać wystarczy, zarejestrować się jako uczestnik konferencji na stronie: www.brfh.pl

2019-03-27 16:40

[ TEMATY ]

Wybrane dla Ciebie

Poznań: obchody 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II z kard. Dziwiszem

Episkopat.news

Kardynał Stanisław Dziwisz będzie gościem obchodów z okazji 100. rocznicy urodzin św. Jana Pawła II w Poznaniu. Mszę św. z najstarszej katedry na ziemiach polskich transmitować będzie Telewizja Polonia.

Więcej ...

Prezydent zabezpiecza rodziny przed LGBT i gender

2020-07-03 13:39

KPRP

Andrzej Duda w ramach prezydenckiej inicjatywy ustawodawczej złożył projekt zmian prawnych, które zwiększają kompetencje rodziców w decydowaniu o tym, jakich treści uczone są ich dzieci w szkole. Nowe regulacje zabezpieczą rodziny przed takimi pomysłami jak karta LGBT i gender.

Więcej ...

Relikwie bł. ks. Jerzego w Miliczu

2020-07-04 12:30

ks. Łukasz Romańczuk

Instalacja relikwii

W parafii pw. św. Michała Archanioła w Miliczu nastąpiła instalacja relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz poświęcono sztandar NSZZ “Solidarność” Emerytów i Rencistów Ziemi Milickiej.

Więcej ...

Reklama

Najpopularniejsze

Zmiany wikariuszy i proboszczów w 2020 r.

Zmiany wikariuszy i proboszczów w 2020 r.

Jest akt oskarżenia ws. profanacji wizerunku Matki Bożej

Jest akt oskarżenia ws. profanacji wizerunku Matki Bożej

Prezydent zapowiedział zmiany w Prawie oświatowym dot....

Wiadomości

Prezydent zapowiedział zmiany w Prawie oświatowym dot....

Prezydent zabezpiecza rodziny przed LGBT i gender

Rodzina

Prezydent zabezpiecza rodziny przed LGBT i gender

Ksiądz na wakacjach

Kościół

Ksiądz na wakacjach

Ipsos: Duda wygrał w dwunastu województwach, a...

Polityka

Ipsos: Duda wygrał w dwunastu województwach, a...

Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje

Wiara

Kto was przyjmuje, Mnie przyjmuje

Jasna Góra: transmisja Mszy św. z kaplicy Matki Bożej w...

Jasna Góra

Jasna Góra: transmisja Mszy św. z kaplicy Matki Bożej w...

Niemcy: zmarł ks. Georg Ratzinger - brat Benedykta XVI

Kościół

Niemcy: zmarł ks. Georg Ratzinger - brat Benedykta XVI