18 listopada 2018 r. w Archikatedrze Częstochowskiej odbyła się liturgiczna inauguracja Święta Muzyki. Mszę św. odprawił i homilię wygłosił ks. Łukasz Połacik.
Reklama
18 listopada 2018 r. w Archikatedrze Częstochowskiej odbyła się liturgiczna inauguracja Święta Muzyki. Mszę św. odprawił i homilię wygłosił ks. Łukasz Połacik.
Reklama
Kościół
Kościół
Kościół
Wiadomości
Kościół
Felietony
Kościół
W diecezjach
Kościół